Plakaty do pokoju dziecka #6 – bałwanki

Śmiesznie z tą zimą u nas. Niby lubimy, no bo śnieg, święta, zimowe atrakcje i kakao! A z dzieckiem to jeszcze fajniej, bo bałwanki, sanki, śnieżki i film Frozen… A jednak coś zgrzyta.

Zgrzyta zdrowie. Jakoś tak nas zimą rozkłada, rozkłada nas rodzinnie i zwykle na długo. I z białego szaleństwa nici, śnieg oglądamy przez szybę i tęsknimy.

Tak było i tym razem. Jeszcze na początku stycznia udało nam się, między jednym chorowaniem, a drugim, skorzystać z kilku chwil mroźnej, słonecznej i śnieżnej (!) zimy i nawet ulepiliśmy bałwana. Zgadnijcie, jak miał na imię? 😉

Później zimową i tą niezimową aurę oglądaliśmy przez wspomnianą szybę, która po całej akcji wymaga dokładnego szorowania, ale z tym to już poczekam do wiosny.

No i tak tęskno nam było do śniegu i bałwanków. Tak tęskno, że złapałam najpierw za paczkę plasteliny i ulepiłam tego słodziaka, a później za narzędzia graficzne i wymalowałam córce 3 bałwanki do jej plakatowych ramek. Spodobały się, bo nadała im od razu imiona. Poznajcie Kubę, Kasię i Lucka.

Jeśli nasze trzy urocze bałwanki spodobały się także Wam, to super info jest takie, że poniżej znajdziecie link, do pobrania wszystkich trzech plakatów za darmo.

LICENCJA

Plik plakatów z bałwankami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z bałwankami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW Z BAŁWANKAMI

Poniżej znajdziecie link. Klikając na niego możecie pobrać 3-stronicowy plik o rozszerzeniu .pdf. Plakaty mają format A4. Do druku polecam papier o większej gramaturze niż standardowy „drukarkowy” – np. 200g/m2.

Podpowiedź: jeśli chcecie wydrukować tylko jeden z trzech, to jestem pewna, że macie taką opcję na drukarce. Plakaty projektowałam tak, żeby wyglądały dobrze zarówno razem, jak i osobno. 😉

Polecam także nasze pozostałe zimowe plakaty, które znajdziecie tu.

Miłego użytkowania!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *