Plakaty do pokoju dziecka #6 – bałwanki

Śmiesznie z tą zimą u nas. Niby lubimy, no bo śnieg, święta, zimowe atrakcje i kakao! A z dzieckiem to jeszcze fajniej, bo bałwanki, sanki, śnieżki i film Frozen… A jednak coś zgrzyta.

Zgrzyta zdrowie. Jakoś tak nas zimą rozkłada, rozkłada nas rodzinnie i zwykle na długo. I z białego szaleństwa nici, śnieg oglądamy przez szybę i tęsknimy.

Tak było i tym razem. Jeszcze na początku stycznia udało nam się, między jednym chorowaniem, a drugim, skorzystać z kilku chwil mroźnej, słonecznej i śnieżnej (!) zimy i nawet ulepiliśmy bałwana. Zgadnijcie, jak miał na imię? 😉

Później zimową i tą niezimową aurę oglądaliśmy przez wspomnianą szybę, która po całej akcji wymaga dokładnego szorowania, ale z tym to już poczekam do wiosny.

No i tak tęskno nam było do śniegu i bałwanków. Tak tęskno, że złapałam najpierw za paczkę plasteliny i ulepiłam tego słodziaka, a później za narzędzia graficzne i wymalowałam córce 3 bałwanki do jej plakatowych ramek. Spodobały się, bo nadała im od razu imiona. Poznajcie Kubę, Kasię i Lucka.

Jeśli nasze trzy urocze bałwanki spodobały się także Wam, to super info jest takie, że poniżej znajdziecie link, do pobrania wszystkich trzech plakatów za darmo.
 

Link do pobrania

Poniżej znajdziecie link. Klikając na niego możecie pobrać 3-stronicowy plik o rozszerzeniu .pdf. Plakaty mają format A4. Do druku polecam papier o większej gramaturze niż standardowy „drukarkowy” – np. 200g/m2.

Podpowiedź: jeśli chcecie wydrukować tylko jeden z trzech, to jestem pewna, że macie taką opcję na drukarce. Plakaty projektowałam tak, żeby wyglądały dobrze zarówno razem, jak i osobno. 😉
 

Licencja

Plik .pdf z naszymi plakatami z bałwankami udostępniam do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie plakatów (zarobkowe). Nie sprzedawaj tych plakatów, nie modyfikuj ich i nie wykorzystuj do sprzedaży innych produktów. Jeśli chcesz udostępnić komuś nasze plakaty podeślij mu link do tej strony. Dzięki.

Polecam także nasze pozostałe zimowe plakaty, które znajdziecie tu.

Miłego użytkowania!

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz